ET

ee.ee

ee.ee on äride ning inimeste digitaalne ristumiskoht.

Koht, kus Eesti väiksemad ja suuremad ettevõtted seisavad kõrvuti klientidega. Koht, kus Mustvee kingsepp on võrdne Tallinna kesklinna pagarikojaga. Koht, kus inimene leiab silmapilkselt vastused oma küsimustele. Olgu selleks siis „Kus on lähim pesumaja?“, „Mis on Nõmme parim kohvik?“ või „Kaua kõrvaltänava armas väikepood pühapäeviti lahti on?“.

mis on ee.ee?

Tarbijaid ja ettevõtjaid ühendav keskkond, mille võtmesõnaks on lihtsus. See lihtsus väljendub nii meie terviknimes, meie stiilis, kui ka meie eesmärgis: lihtsustada suhtlust ja informatsiooni edastust ettevõtte ja tema tarbija vahel.

Lisaks on portaal ühendatud ettevõtja jaoks meie turundusplatvormidega, mis  selle sama info ka  interneti laiali tassivad. Täpselt sinna, kus on sinu kliendid.

mida ee.ee pakub?

Virtuaalset kohtumispaika, mis pakatab infost.

ee.ee-ga:

  • leiad info enam kui 69 tuhande Eesti ettevõtte kohta
  • saad kiirelt ja mugavalt ettevõtete infost ülevaate
  • saad teha kaalutud tarbimisotsuseid teiste tagasisidest lähtuvalt ja jätta tagasidet oma tarbimiskogemuste kohta

miks teha ee.ee-ga koostööd?

Kõigil on nutitelefonid justkui käe külge liimitud. ee.ee abiga leiad ettevõtted  vaevata digimaailmast üles. Ettevõtjad, kes soovivad ee.ee-ga liituda saavad seda teha tasuta, paari minutiga läbi ISE iseturundusplatvormi.  Kõik see paneb aluse parematele kliendisuhetele.

ee.ee kujundab veebi lokaalsemaks. Võimaldades leida oma muredele ja küsimustele vastuse kodumaisest veebikeskkonnast. ee.ee on Eesti inimestelt Eesti inimestele. Kohalikelt kohalikele.