ET

meist

On inimesi, kes vaatavad kõigele digitaalsele altkulmu ning ootavad tagasi “vanu häid aegu”. Meie mitte.

Me naudime täiel rinnal digivetes suplemist ja digimetsadest värskete palade noppimist. Pidevalt muutuv digikeskkond hoiab meie mõistuse teravana ning annab mõnusa impulsi loovuse sünniks.

telefonist internetti

Nobel Techi juured ulatuvad 1993. aastasse, mil sai alguse infoliin 1182. Mäletate veel, mil telefoniotsing oli number üks? Ajad ning otsinguviisid muutuvad ning telefoniliinist on tänaseks välja kasvanud innovatiivseid digiturundusplatvorme pakkuv tehnoloogiaettevõte.

ole oma klientidele nähtav

Meie lahenduste eesmärgiks on, et sinu ettevõtte oleks klientidele nähtav. Tänapäeval, mil suur osa turundusest ning elust on liikunud digimaailma, on see esmatähtis aspekt, mille poole püüelda. Meie lahendus toob erinevad digikanalid ühele platvormile kokku. Nii saab ettevõte netti paisatavat infot kiirelt ja mugavalt hallata.

Oleme osa millestki suuremast

Kui Nobel Tech on oma õlgadele võtnud tehnoloogiatükikese, siis digiturunduses demonstreerib oskuseid Nobel Digital, tõelisi tulevikujuhte koolitab Nobel People ning loomingulised ajupoolkerad on täisvõimsusel huugama ajanud Nobel Creative.

nobelistid

Tahad ühineda meie
meeskonnaga?