ET

portaalid

Nobel Techi alla kuuluvad praegu kolm eriilmelist portaali – ee.ee, 1182 ning Memora. 

ee.ee

Lokaalne digitaalne kohtumispaik, mis lubab kasutajal otsida, leida ja võtta ühendust ettevõtetega üle Eesti. ee.ee on uudne, juba 190 000 unikaalse külastajaga portaal, millega igal ettevõtjal on võimalik liituda tasuta. 

Portaal on ühendatud ISE platvormiga , mis lisaks võimaldab kiirelt ja mugavalt tellida turundusteenuseid ka teistesse kanalitesse. 

1182

Aastast 1993 tegutsev 1182 infoliin suuremat tutvustamist ei vaja. Eesti mahukaim ettevõtete ja teenuste andmebaas 1182 pakub lugematul arvul küsimustele vastuseid nii telefonitsi kui ka internetis. 1182 veebilehte kasutab aastas üle 600 000 inimese.

1182 lehel on ettevõtjal võimalus liituda 1182 Võrgustikuga, mille abil jõuab äri 1182 profiili info automaatselt Google’sse ning üle 20 teise suurde veebiplatvormi. Nii on ettevõte internetis paremini nähtav ja kliendid lähemal.

memora

Memora on Eesti suurim surmakuulutuste portaal. Virtuaalkalmistu, kus kohtuvad leinajad ning surma ja matustega seotud teenusepakkujad – jutlustajad, matusebürood, lillepoed, peielaudade pakkujad, hauakivimeistrid ja teised. Memoras on koos kõik, kes lähedase minevikuteele saatmise kergemaks muudavad.